• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Які умови пропонують вихованцям «Проліску» у дитячому садку «Світлячок»?

eye

1147

16.09.2021 14:16

Новини громад

img

Триває розгляд питання щодо подальшої роботи покровського дитсадка «Пролісок». Батьків, які прийшли з ним на сесію, міський голова Руслан Требушкін запросив до дитсадку «Світлячок», куди пропонують переселитися середній групі «Проліска». 

До комісійного обстеження долучилися секретар міської ради Наталія Іваньо, заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, в.о.начальника відділу освіти Любов Воротинцева та депутати. 

Світла група на другому поверсі має дві кімнати – спальну та ігрову. Тут повністю нові меблі: ліжка і столи-трансформери, які у будь-яку мить можна переставити. Барвиста туалетна кімната та зона для миття рук. Сюди можуть перейти 16 малюків і двоє вихователів з «Проліска». Є також місця для бажаючих у ясельній групі. 

Відповідаючи на питання батьків, Маргарита Ідрісова повідомила, що три роки тому тут утеплили стіни, торік оновили цю групу всередині. Утім, через нестачу дітей приміщення не використовувалося. 

«Ми чекаємо на поповнення діточками, - зазначила завідувачка ДНЗ «Світлячок» Олена Кравчук.- Робимо все, щоб було комфортно всім вихованцям, щоб вони із задоволенням відвідували садочок».

Батьки ретельно оглянули усі групи, коридори та сходинки. Визнали, що умови у «Світлячку» досить гарні, і наполегливо питали: чому не можна створити такі ж у «Проліску»?   

Міський голова Руслан Требушкін пояснив, що за попередніми підрахунками спеціалістів, ремонт «Проліска» обійдеться місту мінімум у 14,5 млн гривень. І своєю чергою поцікавився у батьків: чи доцільно вкладати такі гроші у приміщення, яке завідомо не відповідає сучасним нормам утримання дитячих закладів? Тим більше, що за 100-300 м від нього на дітей чекають інші садки, з цілком прийнятними умовами перебування. 

В.о.начальника відділу освіти Любов Воротинцева зазначила, що старшу групу  «Проліска» готові прийняти разом із вихователями у «Світлячку». "Туди ж пропонуємо перевести й  малюків з ясел. Молодшу групу  пропонуємо розмістити в «Калинці», а старшу - у «Сонечко»", - додала вона.

«Влада Покровська завжди готова вислухати вас, шановні батьки. Ми готові співпрацювати, розглядати ваші пропозиції i надавати свої. До того ж, питання про закриття «Проліску»  ми не виносили на чергову сесію. Воно ще потребує вивчення i обговорення. Але ми повиннi розумiти, що наша громада збiльшилася, є багато питань,  якi потребуть сьгоднi оптимiзацiї», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Для довідки: за інформацією відділу освіти, на оновлення меблів, посуду та м’якого реманенту (матраци та подушки) усіх дошкільних закладів Покровської громади, які відвідують близько 2,5 тисяч дітей, потрібно близько 10 млн гривень. Перший мільйон на ці цілі депутати виділили вчора на сесії міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

42

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

61

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

61

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію