• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Станція юних техніків проводить День відкритих дверей

eye

373

15.09.2021 16:24

Новини громад

img

15 вересня у позашкільному навчальному закладі відділу освіти «Станція юних техніків» відбувся День відкритих дверей, присвячений новому творчому сезону. На гостей свята чекали цікаві майстер-класи та екскурсія кабінетами станції.

За словами педагогів СЮТ, новий сезон в їх закладі розпочинається з 1 вересня. Відразу після літніх канікул керівники гуртків відправляються по школах та дитячих садках міста, щоб ознайомити дітей з різними напрямками творчості та запросити їх на безкоштовні заняття.

«Цього року у СЮТ працюватиме 17 гуртків різних напрямків. Це авто- та судномоделювання, картинг, оригамі, виготовлення сувенірної продукції, група підготовки дітей до школи «Розумні дошкільнята». Планується, що відвідуватимуть станцію понад 500 юних мешканців Покровської громади», - розповіла заступниця керівника СЮТ Ольга Мірошниченко.

Сьогодні керівники гуртків та методисти розповіли про роботу Станції юних техніків, досягнення і перемоги вихованців, а також про дружній колектив. 

Для вже постійних відвідувачів та тих, хто тільки мріє опанувати новий вид майстерності, колектив СЮТ влаштував справжнє свято. Діти розглядали виставку, брали участь у майстер-класах та примірювали на себе роль гонщика.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію