• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровських педагогів чекають на вакцинацію

eye

752

15.09.2021 16:10

Новини громад

img

Освітяни – це одна з категорій людей, яким приділяється найперша увага при вакцинації від Covid-19, аби зберегти нормальний процес навчання у школах. 

І сьогодні в ЗОШ №9 бригада медиків приймала вчителів з усіх освітніх закладів Покровської громади. 

Зробити щеплення – це свідомий вибір вчительки української мови та літератури ЗОШ №9 Олени Кравченко. Вона постійно знаходиться у колективі дітей та колег, тож турбується про створення імунітету. 

Підтримує свою колегу і вчитель фізкультури Олександр Гетьман: "Досвід, який ми отримали, був для всіх нелегкий. Не хочеться, звичайно, піти на дистанційне навчання. Хочеться бачити дітей у класі, працювати з ними наживо".

Перед щепленням кожного педагога перевіряє лікар: вимірює тиск, сатурацію, температуру. «Робимо щеплення усім бажаючим. Розповідаємо, що це необхідно. Навіть, якщо людина перехворіла. Це важливо для стримування пандемії. А педагоги контактують із великою кількістю дітей, які хворіють нарівні з дорослими», - зазначає сімейна лікарка Оксана Денисенко.

"Ми жодному закладу не відмовили. Виїжджаємо за колективними заявками і робимо щеплення. Вакцина є в достатній кількості", – розповідає заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. Вона підкреслила, що швидкими темпами вся країна наближається до «жовтої» зони. І є сподівання, що наші вчителі будуть вакциновані на 80%, аби навчальний процес у школах громади тривав у нормальному режимі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію