• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровських педагогів чекають на вакцинацію

eye

552

15.09.2021 16:10

Новини громад

img

Освітяни – це одна з категорій людей, яким приділяється найперша увага при вакцинації від Covid-19, аби зберегти нормальний процес навчання у школах. 

І сьогодні в ЗОШ №9 бригада медиків приймала вчителів з усіх освітніх закладів Покровської громади. 

Зробити щеплення – це свідомий вибір вчительки української мови та літератури ЗОШ №9 Олени Кравченко. Вона постійно знаходиться у колективі дітей та колег, тож турбується про створення імунітету. 

Підтримує свою колегу і вчитель фізкультури Олександр Гетьман: "Досвід, який ми отримали, був для всіх нелегкий. Не хочеться, звичайно, піти на дистанційне навчання. Хочеться бачити дітей у класі, працювати з ними наживо".

Перед щепленням кожного педагога перевіряє лікар: вимірює тиск, сатурацію, температуру. «Робимо щеплення усім бажаючим. Розповідаємо, що це необхідно. Навіть, якщо людина перехворіла. Це важливо для стримування пандемії. А педагоги контактують із великою кількістю дітей, які хворіють нарівні з дорослими», - зазначає сімейна лікарка Оксана Денисенко.

"Ми жодному закладу не відмовили. Виїжджаємо за колективними заявками і робимо щеплення. Вакцина є в достатній кількості", – розповідає заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. Вона підкреслила, що швидкими темпами вся країна наближається до «жовтої» зони. І є сподівання, що наші вчителі будуть вакциновані на 80%, аби навчальний процес у школах громади тривав у нормальному режимі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

51

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію