• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровських педагогів чекають на вакцинацію

eye

950

15.09.2021 16:10

Новини громад

img

Освітяни – це одна з категорій людей, яким приділяється найперша увага при вакцинації від Covid-19, аби зберегти нормальний процес навчання у школах. 

І сьогодні в ЗОШ №9 бригада медиків приймала вчителів з усіх освітніх закладів Покровської громади. 

Зробити щеплення – це свідомий вибір вчительки української мови та літератури ЗОШ №9 Олени Кравченко. Вона постійно знаходиться у колективі дітей та колег, тож турбується про створення імунітету. 

Підтримує свою колегу і вчитель фізкультури Олександр Гетьман: "Досвід, який ми отримали, був для всіх нелегкий. Не хочеться, звичайно, піти на дистанційне навчання. Хочеться бачити дітей у класі, працювати з ними наживо".

Перед щепленням кожного педагога перевіряє лікар: вимірює тиск, сатурацію, температуру. «Робимо щеплення усім бажаючим. Розповідаємо, що це необхідно. Навіть, якщо людина перехворіла. Це важливо для стримування пандемії. А педагоги контактують із великою кількістю дітей, які хворіють нарівні з дорослими», - зазначає сімейна лікарка Оксана Денисенко.

"Ми жодному закладу не відмовили. Виїжджаємо за колективними заявками і робимо щеплення. Вакцина є в достатній кількості", – розповідає заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. Вона підкреслила, що швидкими темпами вся країна наближається до «жовтої» зони. І є сподівання, що наші вчителі будуть вакциновані на 80%, аби навчальний процес у школах громади тривав у нормальному режимі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію