• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Кадрові, освітні та земельні питання: відбулась чергова 16 сесія міської ради

eye

785

15.09.2021 14:39

Новини громад

img

Під головуванням Покровського міського голови Руслана Требушкіна відбулась чергова сесія міської ради, на яку було винесено понад 60 питань. 

Ще до розгляду порядку денного заступник міського голови Сергій Федоров запропонував внести додаткове питання та озвучив присутнім бажання скласти повноваження.

«Працював на розвиток Покровської громади півтора року. Виникло бажання випробувати власні сили в іншій сфері», - пояснив Сергій Федоров.

Більшістю голосів депутати підтримали дане рішення. Також проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів від «Молодіжної партії України» Артура Попова і Малхаза Єсебуа на підставі їхніх заяв.

Одне з питань сесії стосувалось припинення навчального процесу у Новоєлізаветівській школі зі збереженням дитячого садочка. За словами в.о. начальниці відділу освіти Покровської міської ради Любові Воротинцевої, минулого року навчальний заклад відвідували 19 школярів, 12 з яких займались індивідуально.

За домовленістю з батьками у поточному році дітей та педагогів перевели до шкіл Срібного та Новотроїцького, організоване підвезення. 

Оскільки у сесійному засіданні взяли участь 23 депутати, не вистачило кворуму для розгляду блоку земельних питань щодо виділення ділянок поза межами міста. Ці питання вимагають присутності двох третин обранців громади. 

«Хочу звернутись до усіх депутатів, хто сьогодні не був присутнім на сесії, щоб наступного разу вони взяли участь у засіданні. Без їх голосів мешканці громади не можуть оформити земельні ділянки», - зазначив міський голова Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію