• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Вулицю Захисників України у Покровську готують до капітального ремонту

eye

1070

15.09.2021 13:34

Новини громад

img

7 кілометрів вулиці Захисників України буде відремонтовано у рамках президентської програми «Велике будівництво». Зараз цю автомагістраль готують до проведення робіт. 

Ремонт передбачає не лише заміну асфальтобетонного покриття і нанесення дорожньої розмітки, а й благоустрій прилеглої території зі зливовою каналізацією, зупиночними павільйонами та освітленням. 

Вже наступного тижня планується закрити для руху автотранспорту ділянку дороги по вулиці Захисників України від вулиці Шосейної до перехрестя з вулицею Відродження. 

Для автовласників та маршрутів громадського транспорту №108 та №3 відділ транспорту міської ради розробив схему об’їзду.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Координаційний центр Донеччини: нові кроки для підтримки ветеранів та переселенців

30 червня заступник голови Донецької ОДА Олександр Шевченко провів чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, участь у якому взяли й представники Покровської громади.

eye

6

Новини громад

01 липня 2025 10:08

Минулої доби росіяни поранили жителя Покровська

30 червня о 07:00 ранку з боку армії рф відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) м-ну "Шахтарський" у м. Покровськ.

eye

5

Новини громад

01 липня 2025 09:20

Молодь в дії: хлопці та дівчата Покровської громади прокачували підприємницьке мислення

Минулого тижня на базі Покровського спортивно-молодіжного центру у Дніпрі відбувся захід в рамках проєкту «Молодь у дії: шлях до активної громади», який покликаний об’єднати молодих людей із Покровська.

eye

39

Новини громад

30 червня 2025 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію