• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Всеукраїнському фестивалю-конкурсу «Покровський Літfest» - 5 років!

eye

357

15.09.2021 10:56

Новини громад

img

У Покровську стартував 5, ювілейний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Покровський Літfest». Цього року у ньому візьмуть участь понад 100 учасників з усіх куточків країни і, навіть, із-зі кордону.

Виграє Літфест у всій красі.
Вірші тут звучать і пісня лине,
І оповідання, і казки
У вінок сплелися воєдино.
Такими словами привітала учасників ювілейного Всеукраїнського фестивалю–конкурсу «Покровський Літfest» членкиня творчого об’єднання «Суцвіття» і Національної спілки письменників України, постійна учасниця фестивалю письменниця Любов Чорна.

5 років тому цей захід вперше зібрав 40 своїх учасників, а сьогодні – виріс у масшабний всеукраїнський фестиваль. Свої роботи тут представили понад 100 учасників з усіх куточків України та навіть із закордону. 

Усіх присутніх привітав Покровський міський голова Руслан Требушкін: «Я дуже радий, що наше місто розвивається духовно, що у нас живуть такі творчі люди, що у них є можливість зібратися і послухати прекрасні твори. Бажаю всім успіху та натхення!»

Міському голові та засупниці очільника міста Маргариті Ідрісовій, яка теж була серед гостей заходу, презентували збірку творів переможців минулорічного фестивалю. 

До речі, вихід цієї збірки став можливим завдяки підтримці Покровської міської ради. 

Також на відкриття Літfestу завітав гість з Каліфорнії, член спілки поетів і письменників Білорусі, автор понад десяти поетичних збірок Сергій Сапоненко. Разом з ним приїхала команда міжнародного благодійного фонду «Сила в немощі», яка подарувала учасникам фестивалю пісні на вірші цього закордонного поета.

Дводенна програма заходу передбачає у режимі нон-стоп роботу книжкового ярмарку, поетичного турніру, виставок, майстер-класів та ін.

Переможців фестивалю визначатимуть у 7 категоріях - громадянсько-патріотична проза і поезія, духовна, пейзажна, любовна література, твори для дітей, гумористична та авторська пісня.

Підсумки фестивалю та нагородження переможців відбудуться 16 вересня.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

11

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

30

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію