• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутат міської ради Сергій Моісеєнко провів особистий прийом громадян

eye

1355

14.09.2021 17:37

RSS

img

До Сергія Моісеєнка (ПП «Порядок») на прийом прийшли 7 мешканців приватного сектору Покровська.

Разом з керівниками комунальних служб депутат вислухав звернення, які стосувалися водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання, порушень правил благоустрою та проблем із безпритульними тваринами. 

«Більшість звернень, що поступили від мешканців, стосуються комунальних проблем, які не вирішуються вже багато років. - зазначив Сергій Моісеєнко. - Одне з таких - проблема зі зливною каналізацією на вул. Першого Травня, що не справляється з дощовою та талою водою. На наступному тижні я спільно з представниками житлово-комунального відділу, ККСН та БКП зроблю комісійне обстеження вулиці, за результатами якого ми вже зможемо знайти шляхи найшвидшого та найякіснішого розв'язання цього питання».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Інтеграція ВПО: Покровська громада взяла участь у тренінгу «Регіон Карпат» у Львівській області

Керівник гуманітарного хабу «Єднання» Покровської МВА в м. Шептицький Дмитро Шинкар разом із внутрішньо переміщеними мешканцями Донеччини взяли участь у тренінгу Міжнародного благодійного фонду NEEKA «Регіон Карпат».

eye

25

Новини громад

22 травня 2025 17:20

Представники Покровської МВА долучилися до онлайн-зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу»

Сектор торгівлі та підприємництва Покровської міської військової адміністрації взяв участь у черговій онлайн-зустрічі в рамках регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», створеної за дорученням Президента України Володимира Зеленського.

eye

25

Новини громад

22 травня 2025 16:20

Дистанційна освіта, працевлаштування ВПО та протидія насильству: відбулось чергове засідання центру підтримки цивільного населення

Сьогодні, 22 травня, під головуванням заступника голови Донецької ОДА Олександра Шевченка відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, участь в якому взяла і заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

eye

48

Новини громад

22 травня 2025 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію