• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати планують провести переоснащення дитсадків Покровської громади

eye

635

13.09.2021 17:28

RSS

img

14,5 млн грн. потрібно на ремонт дитсадка «Пролісок». Таку суму назвали спеціалісти УКБ після ретельних прорахунків, зроблених на запит заступниці міського голови Маргарити Ідрісової. Про це говорили сьогодні на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики.

Депутатка Наталя Полюшко зауважила, що більш доцільно використати ці кошти на приведення до ладу тих дитячих садків, які зможуть прийняти вихованців «Проліска». Освітяни порахували, що на придбання меблів та іншого устаткування потрібно лише трохи більше ніж 1 млн грн. А на повне переоснащення дошкільних закладів Покровської громади необхідно близько 10 млн грн. Тож депутати внесли пропозицію щодо перерозподілу бюджетних коштів саме на ці потреби. Відповідна програма буде внесена до бюджету наступного року.

«Садок існує з 1962 року, коли ще тільки починали будувати мікрорайони міста, і для дитячих садочків пристосовували житлові будинки. Зараз у нас у центрі міста є чудові типові будівлі закладів дошкільної освіти, - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо. - На мою думку, діти повинні виховуватись та навчатися в умовах, належних для дошкільних закладів: з актовими залами, з ігровими майданчиками, з відповідними нормами приготування їжі. Це управлінське рішення, можливо, не популярне, але ми маємо оптимізувати витрати, і найголовніше – покращити умови перебування дітей. Що стосується колективу закладу, то всі працівники «Проліска» будуть працевлаштовані».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

43

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

62

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

141

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію