У Покровській громаді налагоджена робота з надання соціальних послуг

13.09.2021 15:53

На приєднаних територіях Покровської громади продовжує роботу виїзний мобільний офіс УСЗН, завдяки якому селянам не потрібно їхати до міста за довідками чи послугами.

Сьогодні фахівці Управління соціального захисту населення з оформлення субсидій та пільг, а також перукар працювали у найвіддаленіших селах – Срібному та Новоєлізаветівці.

«Прийняли 11 місцевих жителів. Люди оформлюють адресну та матеріальну допомогу, субсидії на опалення. Завжди є попит і на послуги перукаря. Загалом, спеціалісти «мобільного офісу» надають понад 100 різноманітних соціальних та адміністративних послуг», - розповіла начальниця УСЗН Ірина Бонзюх.

Цього тижня фахівці мобільного офісу також завітають до сіл Гришине та Новотроїцьке, а також у селище Шевченко. Виїзні прийоми відбудуться у середу та четвер з 9 ранку.