Активна молодь допомагає літнім людям дотримуватись правил благоустрою

13.09.2021 12:15

Аби врятувати 80-річну бабусю від штрафу, представники Молодіжної ради допомогли їй навести лад на прибудинковій території.

«Працювали утрьох. Траву косили косарками, десь рвали руками. За кілька годин назбирали пів контейнера, який нам надало КП «Багатогалузеве комунальне підприємство». Бабуся залишилась задоволена», - розповів член Молодіжної ради Дмитро Лисенко.

Таку ініціативу молоді підтримує адміністративна комісія, яка щотижня розглядає протоколи муніципальної служби щодо порушень правил благоустрою. Адже під час прийняття рішення враховується соціальний статус порушника. Якщо людина літня та одинока, то їй варто допомогти вирішити проблему.

«Людина, яка порушила правила благоустрою, спочатку отримує припис та можливість виправити ситуацію. Якщо цього не відбувається, то виписується штраф. Кожен випадок розглядається окремо. Наша мета – не покарати винного, а сприяти підтримуванню чистоти у громаді», - зауважив заступник Покровського міського голови Микола Шабельник.

У більшості випадків протоколи стосуються викидання побутових відходів за межі сміттєвого майданчика, розпалювання багаття та невиконання припису щодо покосу трави. Розмір штрафу коливається від 360 до 1360 гривень.