• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській міській стоматологічній поліклініці відбулася депутатська виїзна комісія

eye

1453

10.09.2021 16:19

RSS

img

На минулій сесії депутат Євген Костенніков запропонував облаштувати у міській стоматологічній поліклініці дитячий куточок для покращення психоемоційного стану дитини під час відвідування стоматолога та підтримати ідею заступниці міського голови Маргарити Ідрiсової про облаштування дитячих стоматологічних кабінетів дитячими кріслами, демонстраційними екранами або планшетами та навушниками.


Головний лікар КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» Лариса Хижняк отримала доручення від секретаря міської ради Наталії Іваньо підготувати пропозиції та необхідні розрахунки для облаштування дитячого куточка та дитячих стоматологічних кабінетів у міській стоматологічній поліклініці.


Лариса Хижняк представила на розгляд депутатській комісії проєкт щодо організації кабінетів та зони очікування у дитячому відділенні стоматології. Депутати уважно ознайомились з умовами, в яких перебувають маленькі клієнти лікарні зараз, та зі змінами, які керівниця хоче запровадити.  

Попередня загальна вартість проєкту - майже мільйон гривень. У цю суму входить і обладнання, і облаштування для дитячої зони. На даний час у відділенні дуже зношені меблі, стоматологічні установки. Зона очікування для дітей неприваблива.

Члени комісії рекомендуватимуть колегам-депутатам підтримати проєкт, адже маленькі мешканці нашої громади потребують великої уваги та достойні комфортних умов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію