• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській міській стоматологічній поліклініці відбулася депутатська виїзна комісія

eye

1271

10.09.2021 16:19

RSS

img

На минулій сесії депутат Євген Костенніков запропонував облаштувати у міській стоматологічній поліклініці дитячий куточок для покращення психоемоційного стану дитини під час відвідування стоматолога та підтримати ідею заступниці міського голови Маргарити Ідрiсової про облаштування дитячих стоматологічних кабінетів дитячими кріслами, демонстраційними екранами або планшетами та навушниками.


Головний лікар КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» Лариса Хижняк отримала доручення від секретаря міської ради Наталії Іваньо підготувати пропозиції та необхідні розрахунки для облаштування дитячого куточка та дитячих стоматологічних кабінетів у міській стоматологічній поліклініці.


Лариса Хижняк представила на розгляд депутатській комісії проєкт щодо організації кабінетів та зони очікування у дитячому відділенні стоматології. Депутати уважно ознайомились з умовами, в яких перебувають маленькі клієнти лікарні зараз, та зі змінами, які керівниця хоче запровадити.  

Попередня загальна вартість проєкту - майже мільйон гривень. У цю суму входить і обладнання, і облаштування для дитячої зони. На даний час у відділенні дуже зношені меблі, стоматологічні установки. Зона очікування для дітей неприваблива.

Члени комісії рекомендуватимуть колегам-депутатам підтримати проєкт, адже маленькі мешканці нашої громади потребують великої уваги та достойні комфортних умов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

24

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

33

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію