• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській міській стоматологічній поліклініці відбулася депутатська виїзна комісія

eye

957

10.09.2021 16:19

RSS

img

На минулій сесії депутат Євген Костенніков запропонував облаштувати у міській стоматологічній поліклініці дитячий куточок для покращення психоемоційного стану дитини під час відвідування стоматолога та підтримати ідею заступниці міського голови Маргарити Ідрiсової про облаштування дитячих стоматологічних кабінетів дитячими кріслами, демонстраційними екранами або планшетами та навушниками.


Головний лікар КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» Лариса Хижняк отримала доручення від секретаря міської ради Наталії Іваньо підготувати пропозиції та необхідні розрахунки для облаштування дитячого куточка та дитячих стоматологічних кабінетів у міській стоматологічній поліклініці.


Лариса Хижняк представила на розгляд депутатській комісії проєкт щодо організації кабінетів та зони очікування у дитячому відділенні стоматології. Депутати уважно ознайомились з умовами, в яких перебувають маленькі клієнти лікарні зараз, та зі змінами, які керівниця хоче запровадити.  

Попередня загальна вартість проєкту - майже мільйон гривень. У цю суму входить і обладнання, і облаштування для дитячої зони. На даний час у відділенні дуже зношені меблі, стоматологічні установки. Зона очікування для дітей неприваблива.

Члени комісії рекомендуватимуть колегам-депутатам підтримати проєкт, адже маленькі мешканці нашої громади потребують великої уваги та достойні комфортних умов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

42

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію