• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській міській стоматологічній поліклініці відбулася депутатська виїзна комісія

eye

1173

10.09.2021 16:19

RSS

img

На минулій сесії депутат Євген Костенніков запропонував облаштувати у міській стоматологічній поліклініці дитячий куточок для покращення психоемоційного стану дитини під час відвідування стоматолога та підтримати ідею заступниці міського голови Маргарити Ідрiсової про облаштування дитячих стоматологічних кабінетів дитячими кріслами, демонстраційними екранами або планшетами та навушниками.


Головний лікар КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» Лариса Хижняк отримала доручення від секретаря міської ради Наталії Іваньо підготувати пропозиції та необхідні розрахунки для облаштування дитячого куточка та дитячих стоматологічних кабінетів у міській стоматологічній поліклініці.


Лариса Хижняк представила на розгляд депутатській комісії проєкт щодо організації кабінетів та зони очікування у дитячому відділенні стоматології. Депутати уважно ознайомились з умовами, в яких перебувають маленькі клієнти лікарні зараз, та зі змінами, які керівниця хоче запровадити.  

Попередня загальна вартість проєкту - майже мільйон гривень. У цю суму входить і обладнання, і облаштування для дитячої зони. На даний час у відділенні дуже зношені меблі, стоматологічні установки. Зона очікування для дітей неприваблива.

Члени комісії рекомендуватимуть колегам-депутатам підтримати проєкт, адже маленькі мешканці нашої громади потребують великої уваги та достойні комфортних умов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію