У Покровській громаді рівень захворюваності на COVID-19 зменшився в 3,5 рази

10.09.2021 15:56

Медики Покровська продовжують боротися з розповсюдженням захворюваності на COVID-19. За статистикою, цього тижня рівень виявлення нових випадків дещо знизився.

За інформацією відділу охорони здоров’я Покровської міської ради на цьому тижні виявлено 13 нових випадків захворювання на COVID-19. Це на 27% менше показників минулого тижня.

В інфекційному відділенні Покровської КЛІЛ перебуває на лікуванні 30 пацієнтів, п’ятеро з яких потребують штучної вентиляції легень.

За даними медиків, рівень завантаженості ковідного відділення збільшився на 22,5 %. Попри це, лікарі на 100% забезпечені киснем, засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами та медикаментами.

За весь період проведення кампанії з вакцинації щеплення пройшли понад 11,5 тисяч покровчан. Минулого тижня 562 особи вакциновані первинно, 435 – повторно.

Продовжує роботу Центр вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19, який розмістився у палаці культури «ШУ Покровське». За минулі вихідні щеплення отримали 89 місцевих мешканців.