• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровська привітали спортсменів з прийдешнім Днем фізичної культури та спорту

eye

748

10.09.2021 15:39

RSS

img

Традиційне святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Сьогодні Покровська міська рада влаштувала святкування для спортсменів громади.


У срібному залі Покровської публічної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся святковий концерт за участю вихованців музичної школи та творчих колективів. Міський голова Руслан Требушкін, заступниця міського голови Маргарита Ідрісова та начальник управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка привітали та нагородили тренерів з різних видів спорту грамотами та подяками.

«Покровська влада завжди разом з вами готова працювати над тим, щоб в громаді розвивалися фізкультура та спорт. За ці роки ви зробили багато. Я думаю, що спільними зусиллями ми впораємося з новими завданнями й зможемо досягти більшого, - привітав спортсменів Руслан Требушкін. - Бажаю вам успіхів, миру, добра і процвітання».


«Спорт у нашій громаді - це завжди перемоги. Адже саме на Донбасі загартовується чемпіонський дух, - звернулась до присутніх Маргарита Ідрісова. - У нас найкращі спортсмени, найкращі тренери. Я вітаю вас. Ви справді круті!»

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію