Переобрання секретаря та звіт комунальників: у Покровську відбулось чергове засідання Громадської Ради

10.09.2021 13:47

9 вересня за участю міського голови Руслана Требушкіна, секретаря міської ради Наталії Іваньо, заступників мера та керівників комунальних підприємств міста відбулось чергове засідання Громадської Ради при Покровській міській раді.

На початку заходу з нагоди 30-річчя Незалежності України керівники міста відзначили мешканців, які у буремному 2014-му проявили мужню позицію у відстоюванні української державності.

Далі присутні перейшли до розгляду порядку денного, до якого було винесено 5 питань:
-         Переобрання двох секретарів Громадської Ради
-         Стан транспортної інфраструктури громади
-         Стан підготовки житлових та соціальних об'єктів  до опалювального періоду 2021-2022 років
-         Результати перевірки діяльності комунальних підприємств міста
-         Розгляд звернення мешканців мікрорайону «Лазурний» щодо обмеження доступу до недобудови, що розташована впритул до житлового будинку №62-б у м-н «Лазурний».

По кожному з питань члени Громадської Ради заслухали обґрунтовані доповіді керівників установ та підприємств міста.

«Дякую учасникам засідання за слушні зауваження щодо роботи відділів міської ради та комунальних підприємств. Ми завжди готові дослухатись до конструктивних пропозицій. Громадськість сьогодні має дуже багато важелів, аби ефективно впливати на ситуацію і допомагати владі працювати над розвитком нашої громади», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.