Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Покровської міської ради Донецької області»

10.09.2021 08:50

Відділ освіти Покровської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ « Центру професійного розвитку педагогічних працівників Покровської міської ради Донецької області», що розташована за адресою:  м. Покровськ, вул. Поштова, 14.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) проведення конкурсного відбору;

7) визначення переможця конкурсу;

8) оприлюднення результатів конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробкуперсональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- заяву про відсутність конфлікту інтересів.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та  моральні якості.

Обов’язки директора та інших працівників Центру визначаються законодавством та їхніми посадовими інструкціями.

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі з 10 вересня 2021 року по 9 жовтня 2021 року.

Документи претендентів приймаються  за адресою: вул. Поштова, 14,  м. Покровськ, Донецька область, Україна.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102. Оплата праці відповідно до 15 тарифного розряду.

Документи надавати або надсилати на адресу: Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області, вул. Поштова, 14, м. Покровськ, 85300.

Телефон для довідок щодо додаткової інформації про проведення конкурсу - 521224 (приймальня).

Адреса електронної пошти: gorono@pokrovsk-rada.gov.ua

Контактна особа: Шабатюк Наталія Леонідівна (телефон – (050)914-46-71)