• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відзначили день звільнення Донбасу від нацистських загарбників

eye

1229

08.09.2021 13:16

Новини громад

img

Вересень для жителів нашого краю знаменується відзначенням особливої дати - Дня визволення Донбасу від нацистських загарбників, вшануванням ветеранів, підпільників і учасників трудового фронту, всіх, хто бачив і пережив війну.

Віддати шану ветеранам та полеглим солдатам до братської могили, що у парку «Соборний», прийшли перші керівники міста, духовенство, депутати, представники відділів міської ради, співробітники районного управління поліції та військкомату, а також активісти громадських організацій. 

Першим з вітальним словом до учасників урочистого мітингу звернувся благочинний Покровського округу протоієрей Олександр Кондратюк, який побажав ветеранам сил, помочі божої та міцного здоров’я. Пам’ять полеглих у боях та тих, хто відважно захищав територію Донбасу, вшанували хвилиною мовчання. 

«З покоління в покоління ми маємо передавати історію військових років, шанувати людей, які зуміли захистити і відстояти рідну країну. А сьогодні найбільшим бажанням жителів Донбасу є те, щоб на нашій рідній землі якнайшвидше запанував мир», - зауважив Покровський міський голова Руслан Требушкін. 

Після урочистого мітингу відбулось покладання квітів до братської могили та пам’ятнику Маршалу Москаленку, двічі Герою Радянського Союзу. 

«Хто не пам’ятає своєї історії, той не має майбутнього. Сьогодні треба виховувати у дітях патріотизм, пам’ять до свого коріння. Ця подія є частиною нашої історії, яку треба дбайливо зберігати та передавати наступним поколінням. Вітаю усіх ветеранів, бажаю їм міцного здоров’я, добробуту. Нехай буде мир над нашою країною, нашою громадою», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію