• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді створено реєстр осіб, які опинились у складних життєвих обставинах

eye

826

07.09.2021 14:23

Новини громад

img

7 вересня під головуванням Покровського міського голови Руслана Требушкіна відбулось перше засідання комісії зі створення реєстру осіб, які потребують допомоги. У громаді таких виявлено понад 8 тисяч. 

Крім очільника міста участь у засіданні узяли керуюча справами виконкому, депутати міської ради, голови Громадської Ради та органів самоорганізації населення, представники Управління соціального захисту населення. 

«Протягом місяця разом з міським головою Русланом Требушкіним ми відвідали близько 1,5 тисяч адрес, за якими проживають громадяни з інвалідністю, багатодітні родини, матері-одиначки та сім’ї, які з тих чи інших причин опинились в складних життєвих обставинах, - розповіла начальниця Управління соцзахисту населення Ірина Бонзюх. – Спільно з депутатами, громадськими організаціями та установами міста почалась робота щодо виявлення їх потреб». 

Серед основних напрямків допомоги: забезпечення дровами/вугіллям, продуктовими наборами, засобами особистої гігієни, канцелярією, ліками, проведення екстреного поточного ремонту житлових приміщень, виділення матеріальної допомоги на лікування. 

На думку членів комісії, допомогти відразу усім неможливо. Треба розробляти додаткові міські програми щодо соціальної допомоги нужденним та збільшувати фонд матеріальної допомоги на виконання депутатських повноважень. 

«Сьогодні ми повинні систематизувати роботу щодо підтримки людей, які дійсно потребують уваги та нашої допомоги. Ми вже знаємо потреби наших мешканців, тож тепер треба скласти кошторис по кожному з напрямів, шукати шляхи залучення депутатів, організацій та меценатів до розв'язання цих проблем», - зазначив міський голова Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

43

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

62

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

141

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію