• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Костянтин Мілютін разом із депутатами оглянули ДНЗ 12 «Пролісок»

eye

688

04.09.2021 08:00

RSS

img

Після комісійного обстеження дошкільних навчальних закладів, яке традиційно проводив відділ освіти Покровської міської ради, багато зауважень викликали умови перебування дітей в одному з садочків. Мова йде про ДНЗ «Пролісок», що розташований у житловому будинку у центрі міста. 

Керівництво відділу та заступниця міського голови Маргарита Ідрісова провели зустріч з батьками дітей, які відвідують цей садочок. На розгляд була винесена пропозиція щодо розподілу груп закладу по інших ДНЗ міста. Але батьки виступили категорично проти та наполягають на ремонті закладу. Відділ освіти звернувся із проханням зробити оцінку стану закладу до заступника міського голови Костянтина Мілютіна.


Сьогодні разом з представниками депутатського корпусу Костянтин Мілютін уважно оглянув більшість приміщень дитячого садочка, аби з’ясувати, скільки може коштувати проведення ремонту у будівлі.


«Після такого експрес-обстеження ми разом із депутатським корпусом бачимо грубі порушення пожежної безпеки, відсутність належної технології. Тут наявні проблеми із вентиляцією, проблеми з електрикою,  - зазначив Костянтин Мілютін. - Зробити можна все, адже у будівництві немає нічого неможливого, але нам потрібно розуміти вартість такого ремонту. Також ми обговоримо з нашими архітекторами з КП «УКБ» можливість розміщення на таких площах дитячого закладу. У цілому, те що ми побачили - це незадовільний стан, що межує вже з аварійним станом».


«Цей дитячий садок має свою історію, тут працює дружній колектив і працює на совість, але умови перебування дітей в цьому приміщенні не відповідають нормам. Можливо, батьки не обізнані про деталі організації будівлі, але я вважаю, треба добре подумати, чи доцільно надалі використовувати ці приміщення як дошкільний заклад», - прокоментувала візит до «Проліска» депутат від партії «Порядок» Наталія Полюшко.


Депутат фракції
«Молодіжна партія» Олена Добреля, яка також взяла участь в огляді садочка «Пролісок», зазначила, що якщо є можливість та доцільність у ремонті - його потрібно зробити. Але виявлені в результаті обстеження недоліки будівлі вказують на доречність переводу дітей до інших садочків.

Депутат від партії «Порядок» Анатолій Федоров в процесі оглязу звернув увагу на відсутість пожежного виходу для груп, що розташовані на другому поверсі будівлі, що за його словами неприпустимо для дитячого закладу. 

«На те, що діти знаходяться у небезпечних умовах не можна закривати очі, - зазначив Анатолій Іванович. - Якого б рішення ми не дійшли, але у пріорітеті здоров'я та життя вихованців садочка».


Активну участь в огляді взяв Геннадій Красний, депутат від партії
«Порядок». За його словами, на приведення умов утриманні дітей у цьому приміщенні до нормативів потрібні великі кошти. Приблизний порядок цифр фахівці назвуть наступного тижня, щоб надалі можна було прийняти рішення про виділення грошей на сесії міськради. 

Міська влада намагається піти назустріч побажанням батьків. Депутати та керівництво будуть шукати зважене рішення щодо ситуації, що склалася.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

42

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію