• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровський музей запрошує на виставку грошових знаків

eye

887

03.09.2021 13:57

RSS

img

Відсьогодні в Покровському історичному музеї експонується виставка грошових знаків та монет із фонду музею. На виставці представлені монети і паперові банкноти періоду кінця XVIII-XX століття.

Деякі грошові знаки напряму пов'язані з історичними подіями. Наприклад, банкнота номіналом 1000 карбованців, емітована урядом гетьмана Павла Скоропадського в Українській державі в 1918 році.

«Серед усіх паперових грошей періоду Української Революції 1917-1921 років, ця банкнота вважається однією з найкрасивіших. Ії ескізи виконав відомий художник Григорій Олександрович Золотов, викладач типографської школи Василя Стефановича Кульженка, - розповіла головний зберігач фондів Покровського історичного музею Олеся Кашивська. - Дизайн банкноти виконаний у стилі українського бароко».

В експозиції також розміщено лотерейні білети різних часів. Виставка грошових знаків чекає на відвідувачів з 3 вересня по 6 жовтня.

«Ми любимо своїх відвідувачів і завжди шукаємо для них щось цікаве. Щорічно у нас експонується близько 40 виставок та проводиться понад 60 заходів, - зазначила директорка музею Ангеліна Рожкова. - Наразі ми беремо участь у двох інвестиційних проєктах: «Музей відкритий для кожного», що реалізується за підтримки компаній «Метінвест», «Донецьксталь» та ГО «Покровська платформа спільних дій», та проєкт «Реекспозиція залу етнографії» за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Держагентства розвитку туризму «Культура. Туризм. Регіони». В рамках останнього проєкту до нас з понеділка приїжджає консультант з реставрації та збереженості музейних предметів. Багато наших експонатів давно чекають на турботливі руки реставратора. Отже, наші експозиції стануть ще красивішими та цікавішими».

Також Ангеліна Рожкова запросила всіх охочих 6 вересня о 15.00 у КЗ «Покровський історичний музей» на презентацію історичної філателістичної виставки, присвяченої 30-річчю незалежності України та 300-річчю заснування Донбасу. Автор ідеї та організатор виставки – громадський діяч та відомий філателіст Олександр Канівець.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію