• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На мікрорайоні «Лазурний» комунальники ремонтують зливову каналізацію

eye

421

02.09.2021 17:06

Новини громад

img

Дощова та тала вода постійно затоплювала міжквартальний проїзд, чим викликала багато незручностей у мешканців району. Ця застаріла проблема зі зливовою каналізацією нарешті буде вирішена. Вже тиждень проводяться роботи поруч будинку №67. 


«Зливова каналізація передбачає два колодязі, один з яких вже змонтовано. Завдяки достатній глибині та об’єму водоприймальника, вода буде поглинатися ґрунтом. Це дозволить вирішити проблему з підтопленням, - зазначив головний спеціаліст житлово-комунального відділу Покровської міської ради Артем Колосов. - Усі роботи з монтажу системи утримання та відведення дощової води виконуються під контролем спеціалістів з технічного нагляду».


Місто виділило на ремонт цієї ділянки 103 тисячі 774 гривні.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію