• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську обговорили напрямки виховання дітей, позбавлених батьківського піклування

eye

371

02.09.2021 16:08

Новини громад

img

2 вересня у Покровську відбулась спільна зустріч представників служби у справах дітей, міського центру соціальних служб та управління соціального захисту населення з опікунами, піклувальниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Звертаючись до учасників заходу, начальниця центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяна Лисенко наголосила на великій  відповідальності у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також подякувала всім присутнім за нелегку щоденну працю.

«На жаль, нас не вчать бути батьками, а тим більше батьками прийомними.  Коли виникає ситуація, в якій родина змушена взяти опіку над своїми племінниками, онуками, то цього ніхто не очікує, не планує. Наше завдання – підтримати батьків-вихователів, які мають знайти в собі додаткову любов, терпіння, а дитині – максимально безболісно ввійти в цю родину та адаптуватись до нового життя», - зазначила Тетяна Лисенко.

Під час спільної зустрічі присутні ознайомились з правами й обов’язками батьків-вихователів та розглянули правові, соціальні, психологічні аспекти виховання прийомних дітей.

За інформацією начальника служби у справах дітей Наталії Гергуленко, сьогодні на первинному обліку перебуває 205 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 163 дитини знаходяться під опікою та піклуванням, 2 дитини виховуються в прийомній родині, 27 хлопчиків та дівчат проживають у трьох вже створених будинках сімейного типу.

Чекають на люблячих батьків-вихователів, які подарують їм свою любов, родинне тепло та турботу ще 14 маленьких покровчан.

«Сьогодні триває друга хвиля реформи деінституціалізації, яка спрямована на повернення дітей з інтернатів у рідні сім’ї або застосування до них сімейних форм виховання, підготовку до самостійного життя, забезпечення соціальної адаптації та запобігання розлучення дітей з батьками», - зазначила начальниця служби у справах дітей Наталія Гергуленко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

22

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

30

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію