• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді вакциновано 5о% освітян

eye

796

02.09.2021 13:09

Новини громад

img

У Покровській громаді триває кампанія з вакцинації. Станом на 1 вересня щеплення отримали вже близько 11 тисяч місцевих мешканців. Наразі проходять колективну імунізацію освітяни місцевих учбових закладів.

За думкою педагогів, проведення щеплення – не лише можливість захистити себе від хвороби та не наражати на небезпеку учнів і колег, а й забезпечити безперервний учбовий процес.

«Питання вакцинації для нас дуже важливе, адже педагоги знаходяться у зоні ризику, спілкуються з великою кількістю дітей. Ми маємо створити безпечні умови перебування як для дітей, так і для  вчителів. У нас вже 50% вакцинованих працівників освіти», - зазначила в.о. начальника відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева. 

Керівниця відділу освіти разом з колегами власним прикладом продемонструвала, що вакцинація – це безпечно та необхідно.

 «Сьогодні я отримав першу дозу вакцини. Почався навчальний рік і дуже важливо провести його в стінах школи, у «прямому» спілкуванні з учнями», - зауважив вчитель фізики і математики Піщанської загальноосвітньої школи Семен Лойко. 

Для вакцинації медики використовують препарат фірми CoronaVac, Moderna та AstraZeneca. Наразі чекають постачання вакцини Pfazer. 

За словами директорки комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інеси Остряніної, у Покровську проводити вакцинацію медики почали ще з кінця квітня. Станом на сьогодні вже отримали щеплення близько 13% від загальної кількості населення. 

«Зробити щеплення може кожен бажаючий. По буднях вакцинація проходить за попереднім записом в амбулаторії №1 та №3 ЦПМСД. У вихідні дні з 9.00 до 14.00 у палаці культури ШУ «Покровське» працює пункт масового щеплення, де вакцинація відбувається у порядку живої черги. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код», - закликала мешканців громади приєднатись до вакцинації Інеса Остряніна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію