• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді вакциновано 5о% освітян

eye

951

02.09.2021 13:09

Новини громад

img

У Покровській громаді триває кампанія з вакцинації. Станом на 1 вересня щеплення отримали вже близько 11 тисяч місцевих мешканців. Наразі проходять колективну імунізацію освітяни місцевих учбових закладів.

За думкою педагогів, проведення щеплення – не лише можливість захистити себе від хвороби та не наражати на небезпеку учнів і колег, а й забезпечити безперервний учбовий процес.

«Питання вакцинації для нас дуже важливе, адже педагоги знаходяться у зоні ризику, спілкуються з великою кількістю дітей. Ми маємо створити безпечні умови перебування як для дітей, так і для  вчителів. У нас вже 50% вакцинованих працівників освіти», - зазначила в.о. начальника відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева. 

Керівниця відділу освіти разом з колегами власним прикладом продемонструвала, що вакцинація – це безпечно та необхідно.

 «Сьогодні я отримав першу дозу вакцини. Почався навчальний рік і дуже важливо провести його в стінах школи, у «прямому» спілкуванні з учнями», - зауважив вчитель фізики і математики Піщанської загальноосвітньої школи Семен Лойко. 

Для вакцинації медики використовують препарат фірми CoronaVac, Moderna та AstraZeneca. Наразі чекають постачання вакцини Pfazer. 

За словами директорки комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інеси Остряніної, у Покровську проводити вакцинацію медики почали ще з кінця квітня. Станом на сьогодні вже отримали щеплення близько 13% від загальної кількості населення. 

«Зробити щеплення може кожен бажаючий. По буднях вакцинація проходить за попереднім записом в амбулаторії №1 та №3 ЦПМСД. У вихідні дні з 9.00 до 14.00 у палаці культури ШУ «Покровське» працює пункт масового щеплення, де вакцинація відбувається у порядку живої черги. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код», - закликала мешканців громади приєднатись до вакцинації Інеса Остряніна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

24

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

33

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію