• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Свято першокласників - початок новій традиції покладено!

eye

897

02.09.2021 11:39

Новини громад

img

1 вересня парк «Ювілейний» став осередком веселого дитинства. Навчальні заклади Покровської громади доклали зусиль аби створити справжнє свято для найменших школяриків, в якому також взяли участь керівники міста, місцеві депутати та батьки юних покровчан.

Сьогодні кожен перший клас отримав спеціальні подарунки від UNICEF  та Покровської міської ради - фліпчарти, мультимедійне обладнання та навчально-дидактичні матеріали.

«Ми хотіли зробити дітям такий щасливий подарунок з позитивними та радісними емоціями. Вважаю, що це добре започаткована традиція, яку обов’язково потрібно продовжувати, - День першачків», - розповіла секретар міської ради Наталія Іваньо.

Міський голова Руслан Требушкін привітав усіх присутніх із Днем знань та побажав усім за цей навчальний рік стати розумнішими і мудрішими, а у майбутньому бути корисними не лише для нашої громади, а й для всієї країни.

Яскраві фотозони, ігрові майданчики, показові виступи від автомодельного та судномодельного гуртків, різноманітні майстер-класи, атракціони, веселі пісні  та запальні танці - байдужими не залишили не лише дітей і їхніх батьків, а й депутатів міської ради. Атмосфера безтурботного дитинства охопила всіх!

Приємним сюрпризом на святі став подарунок для малечі від депутатів «Молодіжної партії» - всі охочі отримали смачне морозиво та можливість безкоштовного відвідування Мега-хайп зони. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

5

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

16

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

49

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію