• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У селах Покровської громади відкриють «Активні парки»

eye

614

19.08.2021 15:32

Новини громад

img

Покровська громада однією з перших в Донецькій області починає реалізацію президентської програми «Активні парки» у сільській місцевості. Таке рішення напередодні на сесії підтримали депутати.

На будівництво спортивних майданчиків просто неба буде спрямовано 240 тисяч грн. Сучасні тренажери планується встановити селах Новотроїцькому, Новопавлівці, селищі Шевченко, місті Родинському та у Покровську на мікрорайоні «Лазурний».

«Наше завдання - забезпечити оздоровчою інфраструктурою усі населені пункти Покровської громади. Жителі повинні мати доступ до важливих сервісів, незалежно від того, де вони мешкають - у місті чи у маленькому селі. Тим більше, коли мова йде про здоровий спосіб життя, зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова. - Я вдячна депутатському корпусу за те, що приділяють увагу розвитку приєднаних територій. Це дуже важливо для згуртування громади».

Програма «Активні парки» - це пілотний проєкт, який реалізується в Донецькій області, і у самому Покровську така локація вже функціонує у парку «Ювілейний». Вона стала дуже популярною серед молоді і людей поважного віку.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію