• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У селах Покровської громади відкриють «Активні парки»

eye

432

19.08.2021 15:32

Новини громад

img

Покровська громада однією з перших в Донецькій області починає реалізацію президентської програми «Активні парки» у сільській місцевості. Таке рішення напередодні на сесії підтримали депутати.

На будівництво спортивних майданчиків просто неба буде спрямовано 240 тисяч грн. Сучасні тренажери планується встановити селах Новотроїцькому, Новопавлівці, селищі Шевченко, місті Родинському та у Покровську на мікрорайоні «Лазурний».

«Наше завдання - забезпечити оздоровчою інфраструктурою усі населені пункти Покровської громади. Жителі повинні мати доступ до важливих сервісів, незалежно від того, де вони мешкають - у місті чи у маленькому селі. Тим більше, коли мова йде про здоровий спосіб життя, зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова. - Я вдячна депутатському корпусу за те, що приділяють увагу розвитку приєднаних територій. Це дуже важливо для згуртування громади».

Програма «Активні парки» - це пілотний проєкт, який реалізується в Донецькій області, і у самому Покровську така локація вже функціонує у парку «Ювілейний». Вона стала дуже популярною серед молоді і людей поважного віку.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

31

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

39

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

44

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію