• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У селах Покровської громади відкриють «Активні парки»

eye

675

19.08.2021 15:32

Новини громад

img

Покровська громада однією з перших в Донецькій області починає реалізацію президентської програми «Активні парки» у сільській місцевості. Таке рішення напередодні на сесії підтримали депутати.

На будівництво спортивних майданчиків просто неба буде спрямовано 240 тисяч грн. Сучасні тренажери планується встановити селах Новотроїцькому, Новопавлівці, селищі Шевченко, місті Родинському та у Покровську на мікрорайоні «Лазурний».

«Наше завдання - забезпечити оздоровчою інфраструктурою усі населені пункти Покровської громади. Жителі повинні мати доступ до важливих сервісів, незалежно від того, де вони мешкають - у місті чи у маленькому селі. Тим більше, коли мова йде про здоровий спосіб життя, зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова. - Я вдячна депутатському корпусу за те, що приділяють увагу розвитку приєднаних територій. Це дуже важливо для згуртування громади».

Програма «Активні парки» - це пілотний проєкт, який реалізується в Донецькій області, і у самому Покровську така локація вже функціонує у парку «Ювілейний». Вона стала дуже популярною серед молоді і людей поважного віку.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію