• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Як пройшла 14 сесія: майже за три години депутати розглянули 85 питань

eye

473

18.08.2021 19:05

RSS

img

Сьогодні відбулося чергова 14 сесія Покровської міської ради, на якій були розглянуті 33 основних, 52 земельних та декілька додаткових питань.


У процесі розгляду питання “Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 № 8/2-1 «Про місцевий бюджет Покровської міської територіальної громади на 2021 рік» депутат від партії “Порядок” виступив із доповненням, щодо додаткового виділення коштів у розмірі 300 тис. грн для заміни близько 4 тис. кв.м рубероїдного покриття.

Через несприятливі погодні умови було частково пошкоджено покрівлі багатоповерхових будинків, отже для мешканців міста питання ремонту постало дуже гостро. Депутати одностайно підтримали таку ініціативу.

Також сьогодні на сесії було ухвалені зміни до положення про звання «Почесний громадянин Покровська та приєднаних територій». Депутати підтримали присвоєння цього звання Анатолію Блинову.

 Крім того, було прийняте зі змінами положення про «За заслуги перед містом». Депутатський корпус одноголосно підтримав претендентів на нагородження – Інну Маркіну та Валентину Стрюк.


Дуже ретельно депутати вивчали земельні питання. Вони викликали багато дискусій. Частина земельних питань, що голосуються 2/3 голосів не була розглянута через відсутність кворуму. За словами міського голови Руслана Требушкіна, всі питання, що не вдалося розглянути сьогодні, після доопрацьовання будуть винесені на наступну сесію.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію