• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську розпочався капітальний ремонт ліфтів

eye

402

18.08.2021 18:05

RSS

img

У Покровську вперше за 30 років незалежності України розпочата робота із повної заміни та капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних будинках. Усього у цьому році будуть відремонтовані 14 ліфтів. Усі роботи виконуються за кошти міського бюджету. 

«У нашому місті налічується більше сотні ліфтів. Всі вони поділені по категоріях – найбільш зношені та ті, термін експлуатації яких ще не закінчився», - пояснив начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков. 

Сьогодні підрядна організація виконує роботи із заміни ліфтів у першому під’їзді по вул. М.Москаленка, 142. Старша будинку Лариса Дніпровська зауважила, що ліфти у їх будинку були досить аварійними та не раз завдавали шкоди мешканцям, тому новина про капітальний ремонт застарілих конструкцій у першому та другому під’їздах стала доброю звісткою для всіх.

 «З початку року ми вже повністю відремонтували 6 ліфтів, закінчуються роботи ще на 5 об’єктах. Якщо продовжимо такими ж темпами й надалі, то за найближчі п’ять-шість років ми зможемо замінити всі ліфти в місті», - розповів Дмитро Візенков.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію