• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську розпочався капітальний ремонт ліфтів

eye

282

18.08.2021 18:05

RSS

img

У Покровську вперше за 30 років незалежності України розпочата робота із повної заміни та капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних будинках. Усього у цьому році будуть відремонтовані 14 ліфтів. Усі роботи виконуються за кошти міського бюджету. 

«У нашому місті налічується більше сотні ліфтів. Всі вони поділені по категоріях – найбільш зношені та ті, термін експлуатації яких ще не закінчився», - пояснив начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков. 

Сьогодні підрядна організація виконує роботи із заміни ліфтів у першому під’їзді по вул. М.Москаленка, 142. Старша будинку Лариса Дніпровська зауважила, що ліфти у їх будинку були досить аварійними та не раз завдавали шкоди мешканцям, тому новина про капітальний ремонт застарілих конструкцій у першому та другому під’їздах стала доброю звісткою для всіх.

 «З початку року ми вже повністю відремонтували 6 ліфтів, закінчуються роботи ще на 5 об’єктах. Якщо продовжимо такими ж темпами й надалі, то за найближчі п’ять-шість років ми зможемо замінити всі ліфти в місті», - розповів Дмитро Візенков.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію