• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ готується до впровадження соціальних послуг

eye

504

17.08.2021 14:44

RSS

img

Сьогодні розпочався дводенний тренінг «Визначення потреб населення громади у соціальних послугах», який проходить в рамках реалізації проєкту «СПІЛЬНО», в якому взяв участь міський голова Руслан Требушкін, керуюча справами виконкому Алевтина Жук та представники соціальних служб міста.

Як зазначають тренери проєкту Дмитро Дерев’янка та Ольга Павлик, їхня головна мета – підвищити професійну компетентність членів робочої групи щодо визначення потреб населення у соціальних послугах та організації їх надання. Тому програму для тренінгу вони підготували різноманітну та насичену.

«В результаті аналізу чинної законодавчої бази у поєднанні із практичним відпрацюванням навичок оцінки потреб громади у соціальних послугах, ми матимемо можливість скласти перелік послуг, необхідних для наших мешканців та визначити пріоритетні напрямки, - зазначає керуюча справами виконкому ради Алевтина Жук, - і вже з чітким розумінням поточного стану справ зможемо надавати соцпослуги на новому,  якіснішому рівні».

Нагадаємо, проєкт «СПІЛЬНО» впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) в Україні та Партнерством «Кожній дитині» (Partnership for Every Child).

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію