ВІДЕО. Покровськ готується до свят: відбулася масштабна толока

13.08.2021 16:21

Вже традиційно напередодні святкування Дня міста у Покровську проходять загальноміські толоки. 13 серпня на масштабне прибирання вийшли понад 100 працівників структурних підрозділів міської ради.

Цього дня працівники органів місцевого самоврядування прибирали зону відпочинку навколо водоймища, що розташована біля парку «Ювілейний».

До толоки долучились місцеві комунальники, освітяни, представники відділів культури, охорони здоров’я та спортсмени.