• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За підтримки міської ради члени товариства сліпих відпочили на Лисогірській греблі

eye

381

13.08.2021 16:09

RSS

img

Наприкінці робочого тижня для людей з вадами зору Управління соціального захисту населення міської ради організувало відпочинок на Лисогірській греблі, що у селищі Шевченко.

З самого ранку 12 членів товариства сліпих відправились за місто, щоб у дружній компанії провести час на природі, поспілкуватись та поплавати у водоймищі.

До греблі люди з вадами зору дістались на спеціально облаштованому соціальному таксі, яке міська влада придбала за бюджетні кошти для перевезення осіб з інвалідністю.

«Ми дуже вдячні за можливість гарно відпочити. Самі б точно не організувались. Такі поїздки об’єднують. Душе душевно та весело», - поділився враженнями від відпочинку голова УТОС Євген Бичек.

За словами заступниці начальника Управління соціального захисту населення Валентини Шаповалової, Лисогорська гребля вже давно стала улюбленим місцем відпочинку для мешканців Покровська. Протягом декількох років поспіль УСЗН організовує подібні поїздки для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію