• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську за допомогою УЯРу відремонтовано вже 20 вулиць

eye

571

13.08.2021 14:21

RSS

img

На початку цього року з міського бюджету були виділені кошти для закупівлі машини, призначеної для механізації ямкового ремонту (безперервного ремонту вибоїн, тріщин та інших дефектів на проїзній частині) асфальтобетонних покриттів дорожнього полотна «УЯР».

За словами заступника міського голови Сергія Федорова, автомобіль має безліч переваг, серед яких: можливість зекономити матеріали, виконання ремонту на вологому покритті, уражені ділянки попередньо не потрібно ні вирізати, ні очищувати, ні залучати в подальшому асфальтоукладач.

З початку літа за допомогою «УЯР» виконали ямковий ремонт доріг на 20 вулицях Покровська. Роботи виконуються за графіком у дві зміни – вдень та вночі. Наразі фахівці «Багатогалузевого комунального підприємства» працюють над усуненням ям на міжквартальних проїздах.

Загалом, в цьому році виконали поточний ремонт близько 50 автодоріг.

«Сьогодні, на завершальній стадії ремонт ще 4 вулиць – трьох на Динасі та однієї в м. Родинське, - зазначає начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков. - Як тільки, у Покровську будуть завершені роботи з ямкового ремонту, УЯР розпочне працювати у м. Родинське, смт. Шевченко та інших селах нашої громади».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію