ПФУ роз'яснює: впровадження електронної форми листків непрацездатності

13.08.2021 09:10

Працівникові, щодо якого сформований електронний лікарняний, вже не потрібно передавати його роботодавцеві для оплати періоду тимчасової непрацездатності.

Достатньо повідомити роботодавця про те, що лікар сформував медвисновок або відкрив електронний лікарняний (можна навіть телефоном).

Перевірити інформацію, зазначену в е-лікарняному можна 2 способами:

1) через особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду України (пункт меню «Мої листки непрацездатності») з таким переліком атрибутів:

- номер;

- дата відкриття;

- дата закриття;

- причина непрацездатності;

2) за допомогою запиту на вебпорталі електронних послуг «Дія». Тут можна переглянути дані про медвисновки (номер його запису в Реєстрі, категорію, дату і час формування, період дії тощо).

Користуйтесь сучасними сервісами Пенсійного фонду України та будьте здорові.