Як отримати довідку ок-5 чи ок-7? Замовляйте її онлайн!?

13.08.2021 08:57

Реєструйтесь на вебпорталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua та замовляйте довідки з QR-кодом.
1. Авторизуйтеся в особистому кабінеті Вебпорталу за електронним цифровим підписом або за BankID.
2. В категорії «Дані з реєстру застрахованих осіб», оберіть розділ «Запит на отримання електронних документів» – «Довідка про трудовий та страховий стаж».
3. Заповніть новий запит особистою інформацією, натисніть «Відправити до ПФУ».

Отримати довідку можна в розділі «Звернення», обравши завдання зі статусом «Виконано». Документ у форматі pdf ви можете не тільки зберегти, але й роздрукувати.

?Електронні довідки з QR-кодом (ОК-5, ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних, довідка про розмір пенсії тощо), підтверджені електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

Для реєстрації/входу до вебпорталу Пенсійного фонду України у нагоді стане наступний алгоритм https://www.facebook.com/605397909670256/videos/532879120984266

Користуйтесь сучасними сервісами Пенсійного фонду України та будьте здорові?.