• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань

eye

365

09.08.2021 16:54

RSS

img

9 серпня депутати Покровської міської ради обговорили питання соціального захисту, культури та духовності. У засіданні комісії взяв участь міський голова Руслан Требушкін.

Першими на комісії були розглянуті проєкти рішень, представлені керуючою справами виконкому ради Алевтиною Жук «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Покровська та приєднаних територій» та «Про затвердження Положення про відзнаку «За заслуги перед містом Покровськ та приєднаними територіями».

Заступниця начальника УСЗН Тетяна Бєлкіна виступила з проєктом рішення про затвердження Положення про надання пільг громадянам, які мають звання «Почесний громадянин міста Покровськ та приєднаних територій». Це положення визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг та ін., що поширюється на осіб, які мають соціальну ознаку «Почесний громадянин міста Покровськ та приєднаних територій» та членів їх сім’ї.

Крім того, Управління соціального захисту населення представило проєкт рішення про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2021 № 8/4-16 «Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету».

«Родинам внутрішньо переміщених осіб, яким було надано житло для тимчасового проживання, раніше надавалася матеріальна допомога з бюджету міста на придбання будівельних матеріалів та виконання ремонтних робіт, - зазначила Тетяна Бєлкіна. - Враховуючи той факт, що для ВПО останні два роки надаються квартири у гарному стані, така матеріальна допомога є не потрібною».

Також було запропоноване внесення змін у склад комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету. Спираючись на досвід, було прийняте рішення включити до складу комісії медичних працівників.

Депутати підтримали виключення п.3.3.6 з Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету, а також зміни у складі комісії.

Одне з питань стосувалося створення комунального закладу «Міський палац культури» Покровської міської ради Донецької області. Приміщення комунального закладу буде орендоване у ПК «ШУ «Покровське».

Також було розглянуто внесення змін до рішення міської ради від 17.02.2021 №8/5-17 «Про затвердження актів прийому - передачі основних необоротних активів, інших необоротних активів та запасів у знов створених комунальних сільських клубних закладах». Згідно зі змінами у законодавстві, клубні заклади не можуть здавати в оренду та суборенду приміщення. Депутати підтримали зміни до рішення.

Наступним питанням члени комісії розглянули затвердження Статутів комунальних закладів відділу культури, туризму та ОКС Покровської міської ради Донецької області в новій редакції. Депутати запросили статути для вивчення до депутатського дня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію