У Покровську оновлюють пішохідні переходи

06.08.2021 16:10

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на пріоритетних вулицях продовжуються роботи з нанесення пішохідних переходів.

Наразі роботи виконуються в центральній частині міста, де, за словами директора КП «Покровськавто» Сергія Свірща, спостерігається більш насичений автомобільний і пішохідний трафік.

На сьогодні дорожню розмітку фахівці підприємства вже повністю нанесли на вулиці Європейській, частково роботи виконані на мікрорайонах та вулицях Шосейній, Захисників України, Центральній та Прокоф’єва.

Особливу увагу працівники КП «Покровськавто» приділили оновленню пішохідних зон біля навчальних та дошкільних закладів.

Однією з перших «зебра» з’явилась біля навчально-виховного комплексу, що у мікрорайоні «Лазурний».

«Ми провели аналіз стану пішохідних переходів громади та запланували у найкоротший термін оновити розмітку в місті, а потім переходити до доріг приєднаних територій, які знаходяться на балансі Покровської ТГ, - повідомив Сергій Свірщ. – Наступний етап – оновлення розмітки на дорогах міста Родинське».