• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровський спортсмен Іван Шеменєв став чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств ММА

eye

1308

05.08.2021 16:48

RSS

img

На Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів "Софія-2021" юні спортсмени Донеччини здобули «золото» і «бронзу».

Іван Шеменєв з Покровська, тренером якого є Артем Пятихатка, став чемпіоном світу у ваговій категорії до 31 кг вікової групи 12-13 років.

Дві нагороди представники Донецької області принесли до скарбнички збірної України за підсумками чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, що відбувся в місті Софія (Республіка Болгарія) з 30 липня по 1 серпня.

Ще дві представниці Донеччини з міста Маріуполь показали на змаганнях гідний результат: серед юніорок 16-17 років Яна Комісаренко здобула «бронзу» у категорії до 70,3 кг, а Ангеліна Осипенко посіла 5 місце у категорії до 43 кг. Тренує дівчат Олексій Юдін.

Відзначимо, що завдяки внеску кожного спортсмена збірної України наша держава очолила загальнокомандний залік із 52 медалями (17 золотими, 18 срібними, 17 бронзовими), залишивши позаду збірні Росії та США. Усього кращих на чемпіонаті визначали 334 учасники з 23 країн світу.