• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До нового опалювального сезону Покровськ готовий на 60 %

eye

1136

05.08.2021 11:49

RSS

img

4 серпня відбулось планове засідання комісії з контролю за підготовкою об’єктів ЖКГ та соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років під головуванням заступника міського голови Сергія Федорова.

Підготовка до опалювального сезону 2021-2022 років - одне із пріоритетних завдань влади. Основні задачі з підготовки до зими були визначені рішенням виконкому Покровської міської ради від 14 квітня 2021 року №139 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства в опалювальний період 2020-2021 років і завдання щодо підготовки до нового опалювального сезону 2021-2022 років», одразу по завершенню цьогорічного опалювального сезону.

Провідні підприємства міста звітували про хід виконання вже визначених завдань. Спільно із членами комісії обговорювали ряд нагальних питань, які потребують особливої уваги.

Комунальні підприємства «Покровськтепломережа» та «Покровськводоканал» працюють в рамках раніше затверджених графіків.

Як зазначив головний інженер КП «Покровськтепломережа» Олександр Дуднік, більшість котелень міста вже підготовлені до опалювального сезону. «З 19 котелень по 13 вже підписано акти приймання. Гідравлічні іспити проведені на 123 248 м тепломереж, що складає 100%. З запланованих до заміни 4 км тепломереж вже замінено 1,7 км. Роботи активно тривають».

Щодо підготовки житлового фонду м. Покровська та м. Родинське є певні відставання від графіків. Як повідомила керівниця КК «Комфорт» Олена Юзипович, через несприятливі погодні умови затримується запланована заміна покрівель. Опресування системи опалення вже проведено у 199 будинках з 293, що становить 68%. До 15 вересня всі роботи з промивання та опресування систем центрального опалення КК «Комфорт» та КК «Стандарт», що працює в м. Родинське, планують завершити.

Для боротьби з ожеледицею та снігопадами у КП «БКП» планують залучити 16 одиниць спецтехніки, три з яких – передбачені для посипання доріг.

По об'єктах соціальної сфери зафіксовані факти недотримання графіків підготовки до зими. За словами в.о. начальника відділу освіту Наталії Гнатенко, на сьогодні відсутні акти приймання об’єктів теплопостачання до опалювального сезону, через те, що у котельнях, які готові до експлуатації, не проведено опресування та промивання систем опалення. Ці роботи мають бути виконані до початку нового навчального року.

«Загалом, на сьогодні відсоток підготовки всіх об’єктів громади до зими складає 60%, - зазначив заступник міського голови Сергій Федоров. - До 1 жовтня всім підприємствам та організаціям необхідно завершити підготовку у повному обсязі».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію