• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ вже до листопада 2021 року отримає нову сучасну музейну експозицію

eye

432

04.08.2021 17:50

RSS

img

Раді повідомити, що проєкт «Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей" буде реалізований в 2021 році в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.  

Заявником проєкту є керівник ГО “Патріоти Українського Донбасу” Дмитро Лисенко у партнерстві з музеєм,  керівник проєкту - директор КЗ “Покровський історичний музей” Ангеліна Рожкова. 

Український культурний фонд – державна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір;

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.

Основною метою проєкту є власне реекспозиція залу "Заселення краю та етнографія" КЗ "Покровський історичний музей", тобто створення нової експозиції залу через призму земляка, Марка Залізняка, яка відповідає сучасним вимогам щодо естетичного вигляду та інформаційного наповнення з урахуванням потреб відвідувачів щодо комфорту перебування, інтерактивності, збереження та популяризація етнографічної спадщини краю шляхом поєднання етнографії та фотографії. 

Основна ідея реекспозиції старого залу етнографії Покровського історичного музею полягає в тому, аби показати етнографічну колекцію через постать відомого фотоаматора Марка Залізняка. Наративна конструкція експозиції ґрунтуватиметься на щоденникових записах Залізняка та вестиметься здебільшого від першої особи. За жанром – це можна позначити як експозицію- фотощоденник, автор якого ніби сам розповідає свою історію, як очевидець значущих історичних подій.

Таким чином, місто Покровськ отримає вже до листопада 2021 року нову сучасну музейну експозицію. Відтворюємо історію сучасно!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію