• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ вже до листопада 2021 року отримає нову сучасну музейну експозицію

eye

334

04.08.2021 17:50

RSS

img

Раді повідомити, що проєкт «Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей" буде реалізований в 2021 році в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.  

Заявником проєкту є керівник ГО “Патріоти Українського Донбасу” Дмитро Лисенко у партнерстві з музеєм,  керівник проєкту - директор КЗ “Покровський історичний музей” Ангеліна Рожкова. 

Український культурний фонд – державна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір;

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.

Основною метою проєкту є власне реекспозиція залу "Заселення краю та етнографія" КЗ "Покровський історичний музей", тобто створення нової експозиції залу через призму земляка, Марка Залізняка, яка відповідає сучасним вимогам щодо естетичного вигляду та інформаційного наповнення з урахуванням потреб відвідувачів щодо комфорту перебування, інтерактивності, збереження та популяризація етнографічної спадщини краю шляхом поєднання етнографії та фотографії. 

Основна ідея реекспозиції старого залу етнографії Покровського історичного музею полягає в тому, аби показати етнографічну колекцію через постать відомого фотоаматора Марка Залізняка. Наративна конструкція експозиції ґрунтуватиметься на щоденникових записах Залізняка та вестиметься здебільшого від першої особи. За жанром – це можна позначити як експозицію- фотощоденник, автор якого ніби сам розповідає свою історію, як очевидець значущих історичних подій.

Таким чином, місто Покровськ отримає вже до листопада 2021 року нову сучасну музейну експозицію. Відтворюємо історію сучасно!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Програмна ініціатива науковців «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії роcійcької федерації»

У межах цієї програмної ініціативи планується надавати безоплатну консультаційно-правову підтримку співробітникам переміщених українських закладів вищої освіти і наукових установ, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

eye

17

Новини

28 червня 2022 14:48

Україна працює: права мобілізованих на відпустку

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці надає відповідь на питання, щодо збереження права на відпустку за працівником після повернення з військової служби.

eye

24

Новини

28 червня 2022 14:41

У День Конституції почесними відзнаками, грамотами та подяками нагородили кращих покровчан

З нагоди Дня Конституції 28 червня у Покровській центральній міській бібліотеці відбулися урочистості, під час яких більше ста мешканців Покровська та військовослужбовців отримали нагороди та подяки від міської ради.

eye

82

Новини громад

28 червня 2022 13:37

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію