У міській лікарні Краматорська помер гірник, що постраждав під час вибуху на шахті

04.08.2021 17:38

Сьогодні прийшла звістка про смерть третього гірника, що постраждав внаслідок трагедії, що сталася на шахті 31 липня.

Покровська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих, трудовому колективу ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» й ТОВ «Укрцентраль».

Втрата непоправна і безмірна. Вугілля, як і раніше, дається не тільки важкою працею, а й, на превеликий жаль, ціною людських життів. Ми поділяємо ваше горе і зробимо все, щоб підтримати вас у важку хвилину. Висловлюємо глибоке співчуття сім'ям, трудящим, рідним і близьким загиблих, а постраждалим гірникам, які зараз знаходяться в лікарнях м.Покровська і Краматорська, бажаємо якнайшвидшого одужання.