• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Закликаємо відповідально ставитись до благоустрою міста

eye

284

04.08.2021 17:18

RSS

img

Шановні мешканці та гості Покровської ОТГ! Нагадуємо, що відповідно до п. 8.2 Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Покровська на об'єктах благоустрою юридичним особам-підприємцям, а також громадянам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- розпалювати багаття, спалювати сміття, листя, гілля, тверді побутові та інші відходи у не відведених для цього місцях;

- вивозити і звалювати сміття, будівельні, побутові, харчові відходи, відходи виробництва, траву, гілля, деревину, листя, сніг у не відведених для цього місцях, влаштовувати звалища;

- спалювати опале листя, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів тощо.

Та відповідно до п. 5.3.9. забороняється складати опале листя на прибудинкових територіях, а також поряд з майданчиками для тимчасового накопичення відходів За порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративну відповідальність, санкція якої передбачає накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн та на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн. Закликаємо вас відповідально ставитись до благоустрою міста.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію