Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

03.08.2021 17:07

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями. 3 серпня спеціальна комісія з 14 осіб на чолі із міським головою Русланом Требушкіним розглянула отримані клопотання.

В першу чергу члени комісії обговорили п’ять кандидатур на отримання звання «Почесний громадянин міста Покровська».

В цьому році колективами громади були запропоновані наступні особи: Блинов Анатолій Васильович – завідувач офтальмологічного відділення, лікарь-офтальмолог вищої категорії КНП «Покровська КЛІЛ»; Гавриленко Світлана Миколаївна – громадська діячка, голова громадської організації «Джерело українського патріотизму», членкиня Громадської ради при Покровській міській раді; Василенко Сергій Григорович – директор ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська»; Федоров Анатолій Іванович – завідувач бази відпочинку «Лисогірська гребля» ПАТ «Шахтоуправління «Покровське»; Новосельцев Валерій Сергійович – машиніст екскаватора 6 розряду гаража КП «Покровськводоканал».

Представники від кожного підприємства обґрунтували перед комісією свої подання. Після заслуховування презентацій, шляхом таємного голосування, більшістю голосів для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровська» було обрано кандидатуру Анатолія Блинова.

Потім приступили до розгляду 12 кандидатур на нагородження відзнакою «За заслуги перед містом».

Подання надійшли від відділу культури, туризму та ОКС щодо відзначення Зеркаль Тетяни Ігорівни, Стрюк Валентини Миколаївни, Чорної Любові Костянтинівни; серед медичних працівників висунули кандидатури Остряніної Інеси Леонідівни, Ліподаєва Анатолія Андрійовича, Маркіну Інну Дмитрівну, серед освітян – Ляшенко Олену Володимирівну, Шинкаренко Ірину Валентинівну та Юрченко Тетяну Григорівну; ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» висунув кандидатуру Сергієнко Людмили Григорівни, від ТОВ «ЗФ «Свято-Варваринська» - Нікуліна Віталія Ігорьовича, КП «Покровськводканал» представив подання щодо відзначення Кісильової Ірини Валентинівни.

Кожен кандидат є справжнім професіоналом у своїй справі, багато років життя віддав улюбленій справі. Тому члени комісії прийняли рішення обрати дві кандидатури для відзнаки медаллю «За заслуги перед містом».

За результатами таємного голосування, для нагородження депутатському корпусу Покровської міської ради будуть рекомендовані – відома краєзнавиця Валентина Стрюк та завідувач неврологічного відділення, лікар-невропатолог вищої категорії КНП «Покровська КЛІЛ» Інна Маркіна.

Підбиваючи підсумки засідання комісії, секретар міської ради Наталія Іваньо зазначила: «Серед цьогорічних кандидатів багато справжніх трудівників, які багато років свого життя віддали одній справі, тому є пропозиція розробити окреме положення для такої категорії покровчан та підібрати для них інші почесні нагороди».