• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

eye

473

03.08.2021 16:00

Новини громад

img

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Як альтернативу, Багатогалузеве комунальне підприємство готове надавати в оренду мешканцям приватного сектору місткі контейнери для збору і подальшого вивезення природного сміття.

За словами заступника начальника КП «Муніципальна служба правопорядку» Юрія Дерделя, протягом останніх двох років мешканці Покровська отримували лише попередження щодо заборони спалювати опале листя і траву. Сьогодні згідно зі статтею 152 Адміністративного кодексу України, за порушення правил благоустрою передбачений штраф від 340 до 1360 гривень.

«У місті поки немає масових порушень, однак вже зареєстровані поодинокі випадки, які розглянуті на адмінкомісії та по яким винесені рішення про накладання штрафів», - розповів Юрій Дердель.

Щоб не потрапити у перелік порушників, мешканцям Покровської громади пропонують скористатися послугами «Багатогалузевого комунального підприємства»: взяти в оренду великий контейнер. На балансі комунального підприємства усього їх 36. Місткість кожного складає 2,5 тони.

Вартість оренди одного контейнера – 1134 гривні за одну добу. Щоб зробити відповідне замовлення, треба зазначену суму оплатити в касу та скласти заяву на адресу підприємства, яке знаходиться у місті Покровськ на вулиці Лізи Чайкіної, 2.

«На таку послугу є попит. Вчора оплатили оренду двох контейнерів. Є замовлення колективні – коли встановлюють один бак на всю вулицю. Його наповнюють і через добу ми контейнер забираємо», - зазначив головний інженер КП «Багатогалузеве комунальне підприємство Алік Тумасов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію