• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

eye

337

03.08.2021 16:00

Новини громад

img

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Як альтернативу, Багатогалузеве комунальне підприємство готове надавати в оренду мешканцям приватного сектору місткі контейнери для збору і подальшого вивезення природного сміття.

За словами заступника начальника КП «Муніципальна служба правопорядку» Юрія Дерделя, протягом останніх двох років мешканці Покровська отримували лише попередження щодо заборони спалювати опале листя і траву. Сьогодні згідно зі статтею 152 Адміністративного кодексу України, за порушення правил благоустрою передбачений штраф від 340 до 1360 гривень.

«У місті поки немає масових порушень, однак вже зареєстровані поодинокі випадки, які розглянуті на адмінкомісії та по яким винесені рішення про накладання штрафів», - розповів Юрій Дердель.

Щоб не потрапити у перелік порушників, мешканцям Покровської громади пропонують скористатися послугами «Багатогалузевого комунального підприємства»: взяти в оренду великий контейнер. На балансі комунального підприємства усього їх 36. Місткість кожного складає 2,5 тони.

Вартість оренди одного контейнера – 1134 гривні за одну добу. Щоб зробити відповідне замовлення, треба зазначену суму оплатити в касу та скласти заяву на адресу підприємства, яке знаходиться у місті Покровськ на вулиці Лізи Чайкіної, 2.

«На таку послугу є попит. Вчора оплатили оренду двох контейнерів. Є замовлення колективні – коли встановлюють один бак на всю вулицю. Його наповнюють і через добу ми контейнер забираємо», - зазначив головний інженер КП «Багатогалузеве комунальне підприємство Алік Тумасов.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію