• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Крокуємо разом до професійного майбутнього

eye

372

03.08.2021 12:43

RSS

img

14 липня фахівців з профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області гостинно запросили до БО «Центр допомоги дітям «Отчий дім», де мешкають діти, які опинились без батьківської опіки. З метою обговорення питання вибору майбутньої кар’єри та виявлення професійних схильностей хлопців і дівчат старшого шкільного віку, проведено засідання молодіжного Клубу «Професійний навігатор» на тему «Крокуємо разом до професії майбутнього!»

В ході відвертої розмови вихованці поділилися своїми планами на майбутнє, сумнівами щодо правильності вибору професії.  Експрес-тестування, пізнавальні конкурси та захоплюючі профорієнтаційні вікторини надали змогу зрозуміти, наскільки добре учасники орієнтуються у світі сучасних професій, вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність та життєвий шлях.

Під час заходу учасники навчились користуватися безкоштовним онлайн додатком "Центр професійної орієнтації». Всі учасники були запрошені до Покровського міського центру зайнятості Донецької області для отримання поглибленої професійної консультації. Сподіваємось, що наша зустріч допоможе школярам більш  виважено прийняти таке важливе для себе рішення, як вибір професії. А фахівці центру зайнятості завжди готові прийти їм на допомогу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію