Зворотний зв'язок: депутат міської ради Юлія Гуріненко зустрілась з мешканцями селища Динзаводу

26.07.2021 17:32

Депутати Покровської міської ради від партії «Порядок» продовжують формувати базу потреб своїх виборців. Разом з представниками комунальних та соціальних служб вирішують питання, з якими звертаються місцеві мешканці.

На зустріч з депутаткою Юлією Гуріненко зібралось понад 20 людей. Це мешканці вулиць Нахімова, Кутузова, Сонячна, Металургів, Данила Галицького.

Аби відповісти на всі запитання присутніх, в обговоренні наявних проблем та планів на майбутнє взяли участь представники КП «Покровськводоканал», КП «Муніципальна служба правопорядку», житлово-комунального відділу та комітету самоорганізації населення.

«Щоб бути дійсно «корисним» депутатом, треба постійно мати зворотний зв'язок – контактувати з людьми, яким потрібна допомога у вирішенні тих чи інших питань, - говорить Юлія Гуріненко. – У мешканців селища Динасового заводу чимало невирішених проблем, які стосуються стану доріг у приватному секторі, вивозу сміття, обрізки дерев, покосу трави та водопостачання. Є над чим працювати».

Так, учасники зустрічі озвучили депутатці своє обурення щодо встановлених норм на вивіз непобутового сміття.

За словами мешканців приватного сектору, щодня збирається купа сухих гілок та трави. Дівати їх нікуди – палити не можна, а комунальники забирають лише по два відра на тиждень.

Переймаються динасовці також благоустроєм свого рідного селища.

«У нас існує багато покинутих будинків. Господарів вже немає у живих і з часом колись житлові будівлі руйнуються, - розповіли місцеві мешканці. – Вони заростають травою і становляться притулками для безхатченків».

Усі питання мешканців селища Юлія Гуріненко взяла під особистий контроль та вже намітила плани по їх вирішенню.