• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

eye

213

23.07.2021 14:43

RSS

img

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

21 липня в Покровському міському центрі зайнятості відбулась зустріч консалтингового центру. Учасниками заходу стали представники Покровського об’єднаного Управління ПФУ Донецької області, представники ГО «Український Донецький куркуль», підприємці міста та Покровського району, а також зацікавлені особи.

Під час заходу голова ГО «Український Донецький куркуль» Констянтин Ігнатенко розповів про те, що Донецькою облдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір проектів на фінансову підтримку малого та середнього підприємництва, а також часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб'єктів малого підприємництва. Строк подання заяв на участь у конкурсному відборі - до 31 серпня 2021 року. Орієнтована дата засідання конкурсної комісії з відбору проектів - 29 вересня 2021 року.

Оголошення про проведення конкурсного відбору, умови проведення, перелік документів, що подається для участі у конкурсному відборі розміщені на офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації у розділі "Економіка" - "Малий та середній бізнес" - "Фінансова підтримка суб'єктів МСБ".

Покровський міський центр зайнятості веде всебічну роз'яснювальну роботу щодо залучення суб'єктів малого та середнього бізнесу до участі у конкурсних відборах. Під час заходу нашими соціальними партнерами були надані консультації, які допомагають зацікавленим особам грунтовно підготуватися до захисту бізнес ідеї під час конкурсного відбору.

Зустрічі в рамках Консалтингового центру у Покровському МЦЗ проводяться щосереди. Ми і надалі готові надавати свій майданчик для конструктивного діалогу

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію