• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівник «Покровськводоканалу» відповів на питання мешканців міста

eye

124

Новини громад

img

Керівник КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль дав роз’яснення представникам громадськості щодо ситуації з водопостачанням у місті.

Під час засідання чергової 12 сесії до керівництва міста та депутатського корпусу звернулись мешканці Покровська з питанням щодо стабільної подачі води та можливого зростання тарифу на воду.

«Зараз проводиться аудит КП «Покровскводоканал», який закінчиться в кінці липня - початку серпня, - зазначив Сергій Коваль. - За його підсумками буде оприлюднена повна картина роботи нашого підприємства, його економічна ситуація, яка склалася зараз. І тільки після цього буде розглядатися можливість підвищення або непідвищення тарифу».

У свою чергу Покровський міський голова Руслан Требушкін додав, що тариф, за яким сьогодні сплачують місцеві мешканці, не підвищувався вже декілька років.

«Раніше достатньо було виділити на сесії 5 мільйонів гривень для погашення існуючих боргів. Сьогодні від нас чекають лише 100-відсоткової оплати. Економіка говорить про те, що якщо ми не наведемо порядок, то безкоштовно нам воду давати не будуть», - зауважив Руслан Требушкін.

Турбує мешканців міста і відсутність водопостачання у так званих районах «Первомайка» та «Дурняк».

За словами Сергія Коваля, проблема виникла через відсутність тиску у цих районах.

«Для того, щоб забезпечити водою мешканців приватного сектору, треба будувати нову підвищувальну насосну станцію.

«Наразі йде робота з визначення місця її розміщення. Потім відбуватиметься підготовка документів для виділення землі. Як всі ці етапи будуть пройдені,  почнемо проектну роботу. Але для цього потрібен час», - зауважив директор КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями.

eye

136

Новини громад

03 серпня 2021 17:07

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

eye

40

Новини громад

03 серпня 2021 16:00

За підтримки міської ради вихованці центру «Милосердя» відправились на морське узбережжя

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» проведуть 5 днів на березі Азовського моря. Витрати на проїзд, проживання та харчування дітей взяла на себе міська рада.

eye

64

Новини громад

02 серпня 2021 16:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію