Переможці Чемпіонату Європи з боксу отримали грошові сертифікати

21.07.2021 15:26

Під час чергової 12 сесії Покровської міської ради відбулось урочисте привітання покровських боксерів та вручення грошових сертифікатів.

За зайняте перше місце на Чемпіонаті Європи з боксу, який проходив на початку липня у Грузії, Рінат Чубривичев отримав грошове заохочення у розмірі 50 тисяч гривень.

Бронзовому призеру змагань Максиму Наумову вручили сертифікат на суму 20 тисяч гривень.

Під час нагородження також було відзначено тренера чемпіонів – Бориса Карімова, який отримав 30 тисяч гривень.

Депутати Покровської міської ради вітали спортсмени стоячи та дякували за внесок у розвиток спорту у громаді.

«Сьогодні не ви з нами, а навпаки - для нас усіх честь знаходитись з вами в одному залі. Ви такі молоді, а вже маєте такі високі результати. Дякуємо вам за перемогу», - звернулась до чемпіонів секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.