• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Про оформлення матеріальної допомоги до Дня Незалежності

eye

329

RSS

img

Про оформлення матеріальної допомоги до Дня Незалежності

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради запрошує учасників операції об’єднаних сил та антитерористичної операції, учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю внаслідок бойових дій з числа учасників АТО/ООС зареєстрованих на територій міста Покровськ та приєднаних територіях або мають статус внутрішньо-переміщеної особи та фактично проживають на території міста та приєднаних територіях, для оформлення матеріальної допомоги до Дня Незалежності.

Порядок надання матеріальної допомоги до Дня Незалежності за рахунок коштів місцевого бюджету особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередньо участь в операції об’єднаних сил, антитерористичній операції та членам сімей загиблих учасників АТО затверджено рішенням міської ради від 21.04.2021 № 8/8-16.

Зазначеним категоріям осіб необхідно особисто звернутися до управління соціального захисту населення міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22, каб. 32.

При собі треба мати:

  • оригинал та копію паспорта;
  • оригинал та копію ідентифікаційного коду;
  • оригинал та копію посвідчення УБД;
  • оригинали та копії документів, що підтверджують безпосередню участь в антитерористичній операції;
  • заява з банківської установи про поточний рахунок.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровськ вже до листопада 2021 року отримає нову сучасну музейну експозицію

Проєкт «Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей" буде реалізований в 2021 році в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

eye

19

Новини

04 серпня 2021 17:50

У міській лікарні Краматорська помер гірник, що постраждав під час вибуху на шахті

Покровська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих, трудовому колективу ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» й ТОВ «Укрцентраль».

eye

20

Новини

04 серпня 2021 17:38

Закликаємо відповідально ставитись до благоустрою міста

За порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративну відповідальність, санкція якої передбачає накладення штрафу на громадян

eye

18

Новини

04 серпня 2021 17:18

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію