• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати Покровської міської ради готуються до чергової сесії

eye

1041

20.07.2021 11:02

Новини громад

img

Чергова 12 сесія Покровської міськради відбудеться вже цієї середи, 21 липня. Усі питання порядку денного напередодні депутати розглянули під час засідань постійних депутатських комісій та депутатського дня.

На чергову сесію Покровської міської ради буде винесено 95 проєктів рішень. Серед них – адміністративні, земельні, соціальні та комунальні питання. По кожному з них депутати заслухали обґрунтовані роз’яснення керівників підрозділів міськради.

Зокрема, на сесії планують затвердити положення новостворених сектору підприємництва та відділу промисловості і АПК, структури та штатів Покровського міського центру соціальних служб Донецької області у новій редакції, зміни у штатному розкладі КП «Муніципальна служба правопорядку» та у статуті комунального некомерційного підприємства «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування». Також на сесії буде розглянуто питання про оголошення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Покровська міської лікарня».

Декілька проєктів рішень стосуватимуться роботи Центру надання адміністративних послуг. На розгляд депутатів будуть винесені питання про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП та про внесення змін і доповнень до Переліку окремих завдань адміністратора, пов’язаних з наданням адміністративних послуг.

Також депутати розглянули питання щодо надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку «Козацької слави» в Покровську.

Окрему увагу приділили програмі «Організація харчування дітей у закладах освіти громади», яка передбачає ремонт харчоблоків, їх оснащення професійним обладнанням та перехід на нову систему харчування.

12 сесія Покровської міської ради відбудеться 21 липня о 10.00

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

41

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію