• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада взяла участь у етнофестивалі «Дике поле»

eye

393

19.07.2021 15:14

Новини громад

img

17 липня на Донеччині в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні Могили» відбувся щорічний фестиваль історичних реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи».

Етнофестиваль «Дике поле» відбувається вже п’ятий рік поспіль і кожного разу збирає все більше учасників.  Серед них були і покровчани - представники закладів культури, громадських спілок та об’єднань.

«Дуже класний фестиваль, багато творчих колективів, громад, які презентували свій район, своє бачення розвитку Донеччини, - поділився враженнями член Громадської Ради Микола Ташлицький. – Такі фестивалі потрібно проводити частіше. Дуже хотілось би щось подібне започаткувати і в Покровській громаді».

Відкриваючи фестиваль, до учасників та гостей свята звернувся голова Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово цивільної адміністрації Павло Кириленко, який наголосив, що саме через такі святкові дійства мешканці Донеччини та її гості мають нагоду дізнатись більше про історію нашої держави та рідного краю.

На десятках локацій майстри та майстрині демонстрували приклади мистецтв народностей, які мешкають на території області, зокрема татар, греків, німців тощо.

Колективи реконструкторів ознайомили гостей з етапами життя Дикого поля під час скіфської, княжої, козацької доби до часів незалежності України. Кожен охочий мав змогу потримати в руках зброю, якою виборювали свободу та незалежність наші пращури, постріляти з луків та побитись на мечах.

Неабиякий інтерес викликала в присутніх виставка військової техніки та озброєння, яку продемонстрували військові ЗСУ та правоохоронці.

Додав атмосфери заходу виступ етногурту «Тінь сонця», чия музика характеризується як «козацький рок».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

13

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

40

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

85

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію