• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Лисівського старостинського округу відзначили День села

eye

298

19.07.2021 12:17

Новини громад

img

16 липня на території Лисівського округу відбулось родинне свято, присвячене дню заснування відразу трьох сіл: Новий Труд, Зелене та Даченське.

Історія села Лисівка почалась ще у далекому 1926 році, коли у невеликому «лісочку» оселились перші поселенці.

Вже у 1965 році остаточно була сформована Лисівська сільська рада, яка об’єднує 10 населених пунктів з сучасними назвами: с. Лисівка, с. Новопавлівка, с. Сухий Яр, хутір Ріг, село Гнатівка, селище Чунишино, село Нвоукраїнка, село Новий Труд, село Зелене, село Даченське. Але мешканці трьох сіл Новий Труд, Зелене, Даченське і по ці пори усі свята проводять разом.

«Головний скарб кожного села – це його люди, які своїми трудовими подвигами та щоденною працею творять історію. Вірю, що книгу життя Лисівки будуть бережно зберігати місцеві мешканці та передавати її своїм нащадкам», - зазначила керуюча справами виконкому Алевтина Жук.

З теплими словами привітань до гостей свята звернулась також староста Лисівки Юлія Кабанець. У своїй промові вона побажала місцевим мешканцям здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв і всіляких божих благословінь.

З нагоди свята близько двадцяти місцевих мешканців за активну життєву позицію, участь в громадській справі, виховання молодого покоління, за доблесну працю нагородили грамотами та цінними подарунками від Покровської міської ради.

Радували присутніх своїми виступами кращі творчі колективи Покровської громади, які подарували чудовий настрій та святкову атмосферу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

12

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

38

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

84

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію